ZASPIEVAJ SI S HVIEZDAMI VIANOČNÝ HIT ! 

Zaspievaj si tiež Nádej Vianoc a vyhraj !

Nádej Vianoc spievalo a nahralo viac ako 30 hviezd všetkých žánrov, 

4 zbory a 3 orchestre.  Zaspievaj si tiež a vyhraj !

Súťaž:

Pošli nám svoje video, alebo audio s Tvojou fotkou s nahrávkou celej piesne, alebo jej časti na hevidubi@gmail.com, alebo na náš facebook 

@HEVI DUBI. Stačí, keď sa natočíš na mobil. Karaoke verziu nájdeš na našom youtube kanáli HEVI DUBI. 

Najlepšie spevácke výkony zverejníme na našom youtube kanáli HEVI DUBI, alebo facebookovej stránke HEVI DUBI a budú odmenené CD/DVD-čkom Nádej Vianoc podpísaným autormi. 

Porota a absolútny víťaz:

Autori piesne, hudobný skladateľ Rastislav Dubovský a textár Daniel Hevier, vyberú najlepšie videá a rozhodnú, kto sa stane absolútnym víťazom, ktorý vyhrá 1 deň nahrávania zadarmo v nahrávacom štúdiu DUBOVSKY MUSIC, kde sa produkovala aj nahrávka piesne Nádej Vianoc. 

Termíny:

Vaše spevácke výkony nám posielajte do 1.1.2020. Tešíme sa !

Porota vyberie najlepšie videá a absolútneho víťaza. 

Výsledky budú zverejnené najneskôr 6.1.2020. 

Speváci na INSTAGRAME DUBOVSKY MUSIC:

Každý deň od 13.12. do 24.12. 2019 uverejníme na instagrame štúdia DUBOVSKY MUSIC dvoch spevákov, ktorí spolupracovali na nahrávke piesne Nádej Vianoc v roku 2015 a v roku 2018. 

VIANOČNÉ KONCERTY v Slovenskej filharmónii:

V roku 2016 bola NÁDEJ VIANOC premiérovaná vo svojej koncertnej podobe ako záverečná skladba počas všetkých 3 vianočných koncertov v prevedení sólistov sopranistky Evy Hornyákovej , barytonistu Pavla Remenára,  Bratislavského chlapčenského zboru a Slovenskej filharmónie. 

 

Krásne vianočné sviatky prajú HEVI DUBI a DUBOVSKY MUSIC.